Problém vejce – slepice aneb hirujeme pro sebe

Teda, nikdy jsem si nemyslela, že hledání lidí do svého vlastního týmu bude těžší než hledání javistů do kamkoliv.com. Chtěla bych požádat všechny, kdo sledujete můj blog, o pomoc/share. Krátce k příběhu:

Business roste. Klienti jsou spokojení. Doporučují nás dále a už nestačíme na všechny zakázky. Několika novým jsme se dokonce musely omluvit, protože už máme kapacity plné. Potřebujeme posily do týmu! Holky, kluci, AI, kohokoliv, kdo se zajímá aspoň trochu o IT a recruitment.

Recruitment z našeho pohledu je spíše konzultantská práce, kdy se lidem snažíme měnit životy. Ideálně k lepšímu. 🙂 Je to tvrdá dřina za kompem, networking na meetupech a konferencích a nekonečné učení se spousty nových věcí kolem IT.

Jsme zatím 2 v týmu. Já a Djelka. Jsme super přátelské, pohodové, nemáme rády bullshity a jednáme na rovinu se všemi.

Chtěly bychom lidi se smyslem pro lehkovážný humor, s trochou nadhledu do života a se selským rozumem. Bez něj to totiž nejde. Ironie a sarkasmus vítány.

Uznáváme absolutní svobodu, takže práce remote není problém poté, co se vše naučíš. Na druhou stranu od Tebe očekáváme zodpovědnost na druhou. Svoboda a zodpovědnost přece jde jen ruku v ruce. Ráda předám všechny své znalosti z IT recruitmentu.

A kdyby to nestačilo, tak zavádíme 6-hodinovou pracovní dobu (i remotně) a neomezenou dovolenou. Stravenky nevedeme a ani nikdy nezavedeme. 🙂

Sídlíme v Impact Hubu na Smíchově.
Hledáme full-time, part-time.
Forma spolupráce na domluvě dle tvých preferencí.
AJ nutná na komunikativní úrovni.

Jo, a prosím vás, žádné slepice nehledáme. My raději vejce. 😀

Ups, email jsem zapomněla pro případná CV: luu.ly@3queens.cz.

Advertisement
Problém vejce – slepice aneb hirujeme pro sebe

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s