Wisephora – The future of work

Ne, opravdu to není žádná kosmetika, ani křišťálová koule na předpovídání budoucnosti. Wisephora je konference, která bude pojednávat o budoucnosti práce, fungování pracovních týmů a firem, změny ve školství, budoucnost čipování lidí a vůbec evoluce v systémech.

wisephora

Jedná se o netradiční konferenci, která chce zprostředkovat svým návštěvníkům nevšední zážitek, jak pomocí originálních workshopů – taiji, joga a 3D tisk, tak i tématikou prezentovanou skvělými řečníky jako je Filemon, Steida, Michal Šrajer, Ondřej Štefl nebo Libor Malý a spousta dalších ikon v každém oboru.

Jak vůbec vznikla taková myšlenka udělat konferenci o budoucnosti práce? Kdo chodí na Topmonks caffé bude vědět. Ve čtvrtek jsme měli lehké intro od organizátorů.

„No prostě jsme chtěli udělat celodenní TM caffé až se to všechno přetransformovalo na konferenci – Wisephora.com“ Povídá mi Jarda Holaň. Než stačil pokračovat, skočil mu do řeči Jirka Pénzeš:

„Bude to úplná pecka! Každý návštěvník si tam totiž může najít to své. Kromě zajímavých prezentací tam budeme mít soutěže, workshopy; joga, taiji, 3D tisk a ještě něco přidáme. Pak tam bude velký prostor pro networking, protože proč jinak taky chodíme na konference?“

Akce začíná v 8:30, ve čtvrtek 26. Května v prostorech Jatka78. Kdo jste tam byl, víte, jak moc punkové prostředí to je. Většinou se konference konají v nudných hotelech nebo na VŠ. Nicméně tentokrát dorazíte do divadla! Do uměleckého prostoru, kde se podporuje kreativita a píšou se nové příběhy.

jatka78

„Kluci, a kde na to berete vůbec peníze?“

„Sháníme sponzory. Už nějaké máme, ale jelikož je to první ročník, tak je to těžší někoho sehnat. Není to zisková akce, takže tržby z prodaných lístků půjdou na náklady. V ceně ale mají návštěvníci pokryté úplně všechno. Občerstvení, skvělé čaje a kafe, a hlavně budou mít zážitek na celý život.“ 🙂

Pro koho je akce dělaná? Pro všechny, kteří mají chuť se zlepšovat. Pro všechny, kteří se nebojí změn a vítají je. Pro ty, kteří chtějí posouvat dál nejen sebe, ale i své okolí, svůj tým. Patříte do této skupiny? Mám pro vás skvělý deal. Zadejte při nákupu kód: wisephora-3queens a dostanete 20% slevu na lístek.

Já už lístek dávno mám. S kým se tam nakonec uvidím?

Advertisement
Wisephora – The future of work

One thought on “Wisephora – The future of work

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s