Tak si uděláme retrospektivu jako ve Scrumu

Skoro nemůžu uvěřit, že už uplynul rok, co jsme založili Three Queens. A 2016 byl fakt totální jízda jak v pracovním, tak i osobním životě! Nahoru, dolů, nahoru…

Když jsem začala podnikat, říkala jsem si, že první rok to bude asi na pohodu. Nebudu mít moc klientů. Asi ten první rok budu ještě sama. Takže to vše bude spíše taková zkouška.

A v osobním životě, kdy jsem si myslela, že už je vše „nalajnované“… No však víte co se stalo. 🙂

Všechno dopadlo jinak. Jak se říká „Člověk míní, život mění!“

Takže Three Queens.

Po pár měsících se ke mně přidala úžasná Djelka. Super se doplňujeme a musím říct, že jsem fakt ráda, že ji mám. Naučila mě za tu krátkou dobu spoustu věcí a díky její pozitivnímu přístupu úplně ke všemu mi pomáhá posouvat se dál.

Rozjely jsme společně business „ve velkém“. Měly jsme možnost navázat spolupráci se skvělými startupy, firmami, za což chci poděkovat svým přátelům, že nás takhle všude doporučují. Jsme hrozně vděčné za vaši důvěru a doufáme, že vás nezklameme.

Nedávno jsme proto také musely rozšířit tým a nabraly k sobě rovnou 2 slečny – Ha An a Linh. Protože proč se jmenovat 3 královny, když pak budeme opravdu jen 3, že? Trojku jsme rovnou přeskočily a jsme 4. Holky jsou kupodivu z Vietnamu, i když jsem si říkala na začátku „hlavně ne žádnou Vietnamku, protože se tam navzájem zabijeme.“ Tak teď jsou na mě 2.

#wewillrock2017

Za mě osobně jsem si vyzkoušela, jaké to je mluvit na konferencích (Barcamp) a zároveň si zkusila udělat workshop na VŠE. Mluvení na veřejnosti mi pořád nejde a z trémy jsem nesvá celý týden. Skoro jako před státnicemi. Za ty zkušenosti jsem ale fakt ráda a o to víc budu trénovat.

Člověk by měl dělat věci, které neumí. Kdyby dělal jen to, co umí, nikam se neposune. #kungfupanda3

Co se mého projektu „100 dating challenge“ týče, tam mám smutnější zprávu. Po 20 schůzkách jsem experiment ukončila (pozastavila?). Musím říct, že jsem se seznámila díky této výzvě se spoustou zajímavých lidí. Největší úspěch k mému překvapení byli lidi z Tinderu.

Z 20 schůzek jsem do teď v kontaktu se 3 lidmi. Jsou to lidi z IT nebo startup scény, překvapivě. Mimo sociální bublinu jsem se nakonec moc nedostala, i když jsem se opravdu snažila.

Nedávno mi přišel email s tím, že mě chtěl kluk pozvat na rande, protože si přečetl můj blog. Najednou mě trklo, že bych měla dát update ohledně mého současného stavu. Jsem zpátky u Fila. Resp. Už mám zase ten druhý full-time „job“ vedle 3Queens, takže jsem spokojená a už nehledám.

Do toho jsem se připojila do jedné dobrovolnické organizace, kde se budu věnovat osamělým důchodcům – povídat si, číst, hrát karty… 😀

To víte. Když už jsme aktivní v jedné oblasti, tak proč si nenaložit další aktivity.

All-in-all, 2016 byl rok plný změn, nových zkušeností, neobyčejných zážitků, i neuvěřitelných failů. Jsem zvědavá, co přinese 2017. Nějaká předsevzetí do 2017, lidi?

Advertisement
Tak si uděláme retrospektivu jako ve Scrumu

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s